Opora

Тенденція до псування зовнішньої реклами із зображенням окремих політичних сил та їх лідерів зберігається під час нинішньої виборчої кампанії, повідомляють довготермінові спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області.  Перші адміністративні порушення, пов’язані з нівеченням постерів із зображенням Сергія Тігіпко, були зафіксовані у місті Чернігові (виборчий округ № 206).

 

chernihiv tihipko 14

Мережа ОПОРА вже повідомляла про подібні випадки у Сумській та Херсонській областях. Разом з тим, у місті Чернігові станом на сьогодні заляпано фарбою три білборди партії Сергія Тігіпко «Сильна Україна». 

Ідентичні інциденти були зафіксовані мережею й упродовж цьогорічної президентської кампанії, де в своїй більшості потерпала агітаційна реклама зовнішніх носіїв із зображення пана Добкіна та Тігіпка.

Ольга Різенко, прес-секретарвиборчих програм Громадянської мережі ОПОРАв Чернігівській області
093 790 90 94
 
За коментарями звертайтеся:
Євген Романенко, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Чернігівській області
068 386 60 54
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів. 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

rada grey

zhytlo grey

mapa 2015 grey

 digest gray

rada4you g

Статті/блоги

Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018