Opora

Затурцівська сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади зареєструвала 115 кандидатів у депутати до відповідної сільської ради та четверо кандидатів на посаду Затурцівського сільського голови ОТГ. Про це стало відомо Громадянській мережі ОПОРА у п’ятницю, 1 грудня 2017 р.

На посаду сільського голови Затурцівської сільської ради об’єднаної територіальної громади зареєстровано четверо кандидатів.

Зокрема, відповідно до постанов Затурцівської сільської виборчої комісії ОТГ «Про реєстрацію кандидатів на посаду Затурцівського сільського голови об’єднаної територіальної громади» від 23 та 30 листопада 2017 р., на посаду очільника об’єднаної громади будуть претендувати:

1) Юрій Ковальчук, самовисування, 43 роки, проживає у м. Луцьку, ТзОВ ФК «Волинь»;

2) Володимир Патійчук, самовисування, 60 років, проживає у с. Затурці, Затурцівський сільський голова;

3) Михайло Кушнір, самовисування, 56 років, проживає у с. Затурці, директор ЗОШ І-ІІІ ст. імені В. К. Липинського;

4) Богдан Прус, висунутий Локачинською районною організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», 58 років, проживає у с. Смолигів, радник голови Волинської обласної державної адміністації.

Брати участь у перших виборах до Затурцівської сільської ради ОТГ, які відбудуться 24 грудня 2017 р., виявили бажання 16 кандидатів-самовисуванців та 99 кандидатів, висунутих такими політичними силами: «Українське об’єднання патріотів – «УКРОП», ВО «Свобода», «Об’єднання «Самопоміч», Аграрна партія України, «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Радикальна партія Олега Ляшка та ВО «Батьківщина».

Громадянська мережа ОПОРА також проаналізувала кількість кандидатів у одномандатних виборчих округах Волині, де мають відбутися вибори. Так, найбільше кандидатів зареєстровано в одномандатному виборчому окрузі № 2 – дев’ятеро осіб, найменше кандидатів (три особи) – у виборчому окрузі № 9.

В інших округах виявили бажання балотуватись: по четверо кандидатів – у ОВО № 10-13, № 19 та № 21; по п’ять кандидатів – в ОВО № 1, № 7, № 14, № 16-18, № 20 та № 22; по шість кандидатів – в ОВО № 3, № 8 та № 15; по сім кандидатів – в ОВО № 4-6.

Нагадаємо, що відповідно до ч. 9 ст. 41 Закону України «Про місцеві вибори» територіальна виборча комісія не пізніш як на третій день з дня прийняття документів, зазначених у частині першій статті 38 цього Закону, але не пізніш як за 23 дні до дня голосування приймає рішення про реєстрацію кандидатів у депутати або про відмову в реєстрації кандидата (кандидатів), включених до виборчого списку кандидатів у депутати.

За коментарями звертайтеся:

Катерина Шарпата,

координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Волинській області

тел. (098) 278 82 90

volyn@opora.org.ua

Веб-сайт| Фейсбук | Твіттер

(#вибори17; #elect_ua; #opora; #опора)

Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Githubtelegram gray

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

zhytlo grey

 digest gray

library grey

rada4you g

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018