Opora
У жовтні 2017 року в дев'яти областях України відбулося понад 15 заходів, спрямованих на розвиток громадської активності та залучення мешканців до процесу прийняття рішень. Мета проекту - підвищення можливостей та навичок органів місцевого самоврядування, сприяння підзвітності влади через залучення громадськості задля ефективного впровадження реформи децентралізації в Україні.
Проект «Підтримка реформи децентралізації в Україні» реалізовується Всеукраїнською громадянською організацією «Громадянська мережа «ОПОРА» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні у співпраці з Благодійним Фондом «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Української Греко-Католицької Церкви», Благодійною організацією «Благодійний фонд «Бібліотечна країна», ГО «Харківський інститут соціальних досліджень», Комунально установою Інститут міста (Львів), Кримськотатарським Ресурсним Центром, ГО «Центр соціального добробуту «Доброчин», ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи». Пропонуємо вашій увазі зведений дайджест, що містить огляд основних подій, які відбулися в рамках проекту за цей період.

facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

digest gray

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018