Opora

Нинішні школярі в недалекому майбутньому прийматимуть рішення щодо особливостей провадження побуту. І результат залежить від того, чи мають вони достатньо інформації для аналізу. Тому Громадянська мережа ОПОРА проводить серію заходів в освітніх закладах Чернігова.

7 січня у Чернігівському ліцеї № 22 відбувся брейн-ринг для учнів 10-11 класів на тему «Знання, які необхідні кожному: енергоефективне майбутнє».

Учасники поділилися на дві команди, які змагалися, хто краще знає, як правильно використовувати ресурси та що залежить від кожного із нас. Гравці відповідали на запитання, а метою було отримати найбільшу кількість балів.

07 02 17 02

«Наша команда хвилювалася, адже здавалося на початку, що ми нічого зовсім не знаємо на цю тему. Проте вже після другого питання ми зрозуміли, що частково економія ресурсів завжди присутня в нашому житті, звичайно, не завжди в значному обсязі. Наприклад, раніше я не дуже цікавився особливостями лічильників і тим, що фони фіксують кількість використаних ресурсів в конкретній квартирі чи будинку. Одразу стало зрозуміло, чому всі про них зараз говорять у новинах і чому бажають встановити. Мені дуже сподобались змагання. Тепер кожного разу, коли чиститиму зуби, я буду думати не тільки про особисту гігієну, а й про кількість використаної при цьому води. І тепер ми будемо знати, що лічильники не економлять, а тільки фіксують, скільки ресурсів ви витрачаєте», – розповів Дмитро, учень 10 класу.

Метою заходу було розповісти учням про особливості досягнення енергоефективності не тільки через звичне інформування, а у формі змагань. Так вони мали змогу зрозуміти, що вже знають, а що, можливо, не завадить прочитати або спитати. Учасники отримали корисні призи, підготовлені Громадянською мережею ОПОРА.

«Відповідальне суспільство буде існувати лише за наявності відповідальних громадян. Неможливо очікувати, що люди почнуть економити ресурси без усвідомлення причин та наслідків. Особливо дітям важливо наочно показати, що можна робити кожен день, аби скоротити кількість вживаних ресурсів та побудувати стале майбутнє», – прокоментувала захід місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

За коментарями звертайтесь:
місцевий координатор житлово-комунальних
та енергетичних програм
Громадянської мережі ОПОРА
Наталя Висіканець
тел.: +38 093 765 69 31

 

Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

 

Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015