Opora

Юні гімнастки Чернігова вміють дивувати Україну своїми досягненнями та вже знають, які є альтернативні джерела енергії. Для спортсменів обласної КДЮСШ міста Чернігова Громадянська мережа ОПОРА 22 січня провела на запрошення тренера Тетяни Григоріївни Печко інформаційну зустріч «Альтернативні джерела енергії: будуємо світле майбутнє разом».

На початку заходу учні школи перевірили власні знання та взяли участь у вікторині «Що ви знаєте про альтернативні джерела енергії?». Виявилось, що більшість учасників хоча б дещо чули про енергію сонця та вітру по телебаченню та від батьків. Тому на більшість питань вікторини відповіли правильно та продемонстрували загальне розуміння теми. Наприкінці найактивніші маленькі спортсменки отримали пам’ятні подарунки: олівці та рамки для фото від Громадянської мережі ОПОРА.

23 01 17 01

Під час другої частини зустрічі учасники детальніше знайомились з технологіями перетворення енергії вітру, сонця і води на світло або тепло, яке ми можемо використовувати в оселях. Маленькі учасниці дізнались, як саме впливають на оточуючий світ, які існують енергетичні джерела. Дітям пояснили, як правильно провітрювати приміщення, аби зберегти тепло, і навіть як чистити зуби, щоб зберегти воду.

Коментуючи результати заходу, Наталя Висіканець, місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА, підкреслила актуальність подібних ініціатив: «Ми переконані, що ламати прийняту в Україні систему, коли людям байдуже, скільки ресурсів вони споживають, варто не лише підвищенням тарифів на комунальні послуги, а і просвітницькими заходами, позитивною мотивацією. Особливо це стосується дітей, адже в такому віці й формуються звички, ставлення до проблемних питань. Тим паче, дітям насправді цікава ця тема, головне – обрати правильну форму: не нудні лекції, а інтерактивні заходи».

Модератор нагадала, що діти зараз позитивно впливають на свідомість батьків, саме тому обговорення питань енергоефективності є дієвими й серед молоді.

Учасники зустрічі отримали додаткову інформацію у вигляді інформаційних постерів, підготовлених за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», що містять поради стосовно підвищення енергоефективності у власній оселі.

За коментарями звертайтесь:
місцевий координатор житлово-комунальних
та енергетичних програм
Громадянської мережі ОПОРА
Наталя Висіканець
тел.: +38 093 765 69 31

 

Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015