Opora

24 лютого відбулася інформаційна зустріч представників Громадянської мережі ОПОРА з клієнтами Подільського центру зайнятості у Києві на тему «Енергоефективні заходи – інвестиції в майбутнє». Насамперед активісти порадили слідкувати за тим, чи вимкнене світло у порожній кімнаті, електричні пристрої від’єднані від розеток та закритий кран. Ці, на перший погляд, прості звички допоможуть скоротити споживання ресурсів. Учасників заходу зацікавило питання економії та збереження тепла. Клієнти центру розповіли, що у багатьох будинках холодно і, на жаль, ніхто не реагує на скарги, мешканці змушені використовувати електрообігрівачі. Присутнім порадили позбутись обігрівачів, адже саме електрорадіатори, котли та бойлери – найбільші споживачі електроенергії, ціна якої знову зросте з 1 березня 2017 року. Наступним кроком, на думку представників ОПОРИ, має бути «бабусин» метод: він полягає у перестановці громіздких речей до зовнішніх холодних стін та максимальне відкриття радіаторів. «Потрібно позбутись елементів декору, які приховують батареї. Ваші радіатори обігріватимуть ці ніші, меблі, стіни, повітря зовні, але не квартиру», – наголосили активісти. Також учасники зустрічі активно дискутували про механізми фінансування термомодернізації житла. Детально обговорили, як скористатися Державною програмою підтримки заходів з енергозбереження, що передбачає компенсацію тіла кредиту на матеріали, а також механізми співфінансування енергоефективних заходів. Наприкінці заходу учасники отримали інформаційні матеріали, які допоможуть краще зрозуміти основи управління власним житлом та способи заощадження ресурсів. За додатковою інформацією звертайтесь:Громадянська мережа ОПОРАОлеся Дзьобател.: +38 098 390 32 88   Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.   

Наприкінці січня Міністерство енергетики та вугільної промисловості опублікувало на сайті інформацію щодо технологічних витрат електроенергії (ТВЕ) на передачу електричними мережами. Громадянська мережа ОПОРА вирішила проаналізувати, про що свідчать ключові показники обленерго, оприлюднені міністерством.

 

Минуло два з половиною місяці з того часу, як 30 листопада 2016 року набрав чинності Закон України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» від 3 листопада 2016 року № 1730-VIII.

 

Під гаслом «Залиште кошти для особистих витрат!» 9 лютого відбулася інформаційна зустріч Громадянської мережі ОПОРА із клієнтами Подільського центру зайнятості. Активісти розповіли, як скоротити суми у платіжках за комунальні послуги на третину.

 

Громадянська мережа ОПОРА у Києві організувала пізнавальну зустріч з учнями спеціалізованої школи №129 з поглибленим вивченням англійської мови та навчила берегти ресурси.

 

Технічні робочі групи з розробки Стратегії низьковуглецевого розвитку України виділили 6 векторів, у яких необхідно розвиватись до середини XXI століття. В основу Стратегії ляже набір з чотирьох політик/дій, реалізація яких повинна привести Україну до раціонального споживання ресурсів

 

Громадянська мережа ОПОРА продовжує розповідати тимчасово безробітнім особам, як зекономити ресурси та зберегти гроші у гаманці. 2 лютого у приміщенні Оболонського центру зайнятості у Києві відбулась інформаційна зустріч, присвячена енергоощадності в квартирі.

 

Сьогодні, 1 лютого, у приміщенні Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного Громадянська мережа ОПОРА провела інформаційну зустріч зі столичними викладачами та вихователями.

 

25 січня у приміщенні Універсальної публічної бібліотеки №11 Подільського району міста Києва відбулась інформаційна зустріч з тимчасово безробітними особами.

 

У вівторок, 24 січня, в Міненерговугілля відбулася робоча зустріч щодо оцінки корупційних ризиків у субсидуванні та закритті безнадійно збиткових державних вугледобувних підприємств.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015