Opora

23 березня під будівлею Верховної Ради в рамках інформаційної кампанії «Сусіди» відбувся флешмоб, основним героєм якого став Енергоефективний Почекун.

 

16 березня 2017 року у конференц-залі Верховної Ради відбувся круглий стіл «Енергоефективність: європейський вектор для українських реформ», організований Комітетом ПЕК Верховної Ради та Громадянською мережею ОПОРА.

 

17 березня у київській школі № 129 відбулася чергова зустріч активістів Громадянської мережі ОПОРА зі школярами. Учні у формі цікавої бесіди навчались заощаджувати ресурси.

 

16 березня Громадянська мережа ОПОРА спільно з Державною науковою архітектурно-будівельною бібліотекою імені В. Г. Заболотного організувала інформаційну зустріч зі столичними студентами мистецького ВУЗу.

 

Спільна заява Ukrainian Centre for European Policy, Громадянської мережі ОПОРА, DiXi Group, УкрМедіаЦентр Реформ щодо виконання Президентом та парламентом зобов'язань змінити склад НКРЕКП.

 

6 березня у київській спеціалізованій школі № 129 з поглибленим вивченням англійської мови відбулася інформаційно-пізнавальна зустріч присвячена енергозбереженню та економії ресурсів.

 

2 березня в рамках Другої Школи активних громадян, яку організував Четвертий київський місцевий центр надання безоплатної вторинної правової допомоги, представники Громадянської мережі ОПОРА розповіли про енергоефективність, механізми досягнення енергонезалежності країни та способи управління власним житлом.

 

Організувати спільну роботу та налаштувати на зміни мешканців 250 квартир здається неможливим. Спростувати це твердження вдалося Григорію Тимофійовичу Конюху, голові правління ЖБК «Темп-11», що в Києві, та його помічниці та за сумісництвом бухгалтеру Надії Іванівні Барській.

 

24 лютого відбулася інформаційна зустріч представників Громадянської мережі ОПОРА з клієнтами Подільського центру зайнятості у Києві на тему «Енергоефективні заходи – інвестиції в майбутнє». Насамперед активісти порадили слідкувати за тим, чи вимкнене світло у порожній кімнаті, електричні пристрої від’єднані від розеток та закритий кран. Ці, на перший погляд, прості звички допоможуть скоротити споживання ресурсів. Учасників заходу зацікавило питання економії та збереження тепла. Клієнти центру розповіли, що у багатьох будинках холодно і, на жаль, ніхто не реагує на скарги, мешканці змушені використовувати електрообігрівачі. Присутнім порадили позбутись обігрівачів, адже саме електрорадіатори, котли та бойлери – найбільші споживачі електроенергії, ціна якої знову зросте з 1 березня 2017 року. Наступним кроком, на думку представників ОПОРИ, має бути «бабусин» метод: він полягає у перестановці громіздких речей до зовнішніх холодних стін та максимальне відкриття радіаторів. «Потрібно позбутись елементів декору, які приховують батареї. Ваші радіатори обігріватимуть ці ніші, меблі, стіни, повітря зовні, але не квартиру», – наголосили активісти. Також учасники зустрічі активно дискутували про механізми фінансування термомодернізації житла. Детально обговорили, як скористатися Державною програмою підтримки заходів з енергозбереження, що передбачає компенсацію тіла кредиту на матеріали, а також механізми співфінансування енергоефективних заходів. Наприкінці заходу учасники отримали інформаційні матеріали, які допоможуть краще зрозуміти основи управління власним житлом та способи заощадження ресурсів. За додатковою інформацією звертайтесь:Громадянська мережа ОПОРАОлеся Дзьобател.: +38 098 390 32 88   Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.   

Наприкінці січня Міністерство енергетики та вугільної промисловості опублікувало на сайті інформацію щодо технологічних витрат електроенергії (ТВЕ) на передачу електричними мережами. Громадянська мережа ОПОРА вирішила проаналізувати, про що свідчать ключові показники обленерго, оприлюднені міністерством.

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015