Opora

67,7% і 8 місце – такий результат Миколаївська міська рада отримала за підсумками вимірювання Індексу публічності міських рад за 2017-ий рік. Про це йшла мова 3 травня під час презентації результатів п’ятого вимірювання Індексу публічності 2017.

 

Місцеві організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» отримали найбільше депутатів на перших виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися 24 грудня.

 

На дільниці №480439 у селі Радсад Радсадівської об’єднаної громади Миколаївської області секретар дільничної комісії почала заповнювати протоколи про підрахунок голосів (ПІБ кандидатів, назву виборів, ПІБ членів ДВК) до закінчення голосування.

 

У селі Новопетрівка Широківської об’єднаної територіальної громади Миколаївської області на виборчій дільниці №480620 громадяни не змогли проголосувати за кандидатів у депутати через різні адреси у списках виборців з адресою реєстрації.

 

Районні суди Миколаївської області в аналогічних випадках застосовують різне  тлумачення норм Закону України “Про місцеві вибори”. Так, Березнегуватський районний суд 11 грудня задовольнив позов кандидата у депутати до Широківської об’єднаної громади Віктора Мушина, реєстрацію якого виборча комісія скасувала через порушення статті 35 Закону України «Про місцеві вибори». У той же час Доманівський районний суд раніше відмовив кандидатці на посаду сільського голови Прибузької ОТГ Олександрі Сохань у задоволенні аналогічного позову.  

 

38 осіб зареєстровано кандидатами у місцеві голови на виборах у об’єднаних територіальних громадах Миколаївщини, що відбудуться 24 грудня 2017 року. 

 

Доманівський районний суд Миколаївської області відмовив у задоволенні позову кандидатки на посаду Прибузького сільського голови Олександри Сохань щодо скасування комісією її реєстрації. При цьому позов було подано з порушенням строків оскарження.

 

80% кандидатів у депутати на перших виборах в об’єднані територіальні громади Миколаївщини висунуто місцевими організаціями партій. Про це свідчить аналіз спостерігачами ОПОРИ кандидатів, прізвища яких уже внесені у текст виборчого бюлетеня.

 

На виборах сільського голови Широківської об’єднаної територіальної громади Снігурівського району Миколаївської області зареєстровані кандидати з однаковими прізвищами.

 

Виборчий процес у Новополтавській об’єднаній територіальній громаді Миколаївської області охарактеризувався активною участю місцевих організацій партій, судовим процесом та неналежною роботою виборчих комісій. Про це під час прес-конференції у п’ятницю, 3 листопада, розповів координатор громадського спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Миколаївській області Дмитро Баштовий.

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey

digest gray

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018