Opora

У селищі міського типу Лугини  Житомирської області 7 грудня представники влади подарунками,  грамотами та грошовими винагородамивітали працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом. На захід приїхав народний депутат Сергій Пашинський, помічник нардепа Володимира Арешонкова Станіслав Івчук та депутат обласної ради Андрій Озерчук.

 

Найбільше кандидатів в депутати зареєстровано до Чуднівської міської об’єднаної територіальної громади, найменше – Швайківської ОТГ Бердичівського району. Загалом, стати народними обранцями в своїй громаді виявили бажання 646 осіб, з яких 154 – самовисуванці та  492 – кандидати від партій.

 

Одним з «найстарших» благодійних фондів  народних депутатів з Житомирської області є фонд Володимира Литвина «Майбутнє Полісся», створений ним ще в грудні 2011 року, коли Литвин був на посаді голови Верховної Ради.

 

У шістьох об’єднаних територіальних громадах Житомирської області: Райгородоцькій, Швайківській сільських та Гришковецькій селищній Бердичівського району, Вчорайшенській сільській ОТГ Ружинського району, Вільшанській сільській та Чуднівській міській ОТГ Чуднівського району готуються до перших виборів, які відбудуться 23 грудня. Стати головою своєї ОТГ виявили бажання 22 кандидата. Серед яких: 12 – самовисуванці і 10 – кандидати від партій.

 

Протягом листопада Житомирську область з візитами, зустрічами, презентаціями та форумами відвідали 9 потенційних кандидатів у Президенти. Такі дані зафіксували спостерігачі ОПОРИ.

 

Майже всі народні депутати з Житомирської області мають іменні благодійні фонди. В одних це постійно діючі організації, дехто активізується ближче до виборів, або ж створює новий фонд свого імені. Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала, чим займаються ці організації в Житомирській області і що дають людям. Розпочали аналіз спостерігачі ОПОРИ з благодійного фонду Сергія Пашинського, який активізувався влітку 2018 року.

 

У Житомирі в приміщенні партії «БПП «Солідарність» людям безкоштовно роздавали печиво, сік та квитки в кінотеатр, на яких зазначено прізвище голови територіальної організації партії Олександра Рабіновича.

 

У Житомирі представники організації С14 висловили своє обурення щодо розміщених по місту білбордів із зображенням лідера партії «Наші» Євгена Мураєва. Крім того вони попередили про можливе пошкодження білбордів інших політиків. Про це вони повідомили на сторінці організації у соціальній мережі.

 

У Вчорайшенській сільській ОТГ Ружинського району не знають, що робити з постановою ЦВК про ухвалу окружного адміністративного суду міста Київ про забезпечення адміністративного позову депутата Артема Вітка. Таким чином, вони не знають, як вибудовувати подальшу роботу.

 

На вулицях Житомира у наметах партії «Об’єднання «Самопоміч» медичні працівники вимірювали бажаючим містянам тиск та робили тест на рівень цукру в крові. Такі ж процедури провели і для працівників комунального підприємства «Інспекція з благоустрою міста Житомира».

 
facebook logos PNG19750 greytwitter PNG29 grey2instagram greyyoutube PNG19 greyOPORA Githubtelegram PNG34 greyAndroid grey
Усі новини

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018