Opora

1 березня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА та Посольство Великобританії в Україні запрошує представників громадянського суспільства, науковців, журналістів та урядників на форум "Українське суспільство: нові виклики у пошуку змістів взаємодії між владою та громадськістю. Інноваційні підходи до належного діалогу. Консультації як інструмент публічної партисипації" поділитися досвідом та обговорити можливості застосування публічного діалогу і, зокрема, інструменту публічних консультацій у впровадженні реформ в Україні.

Разом зі спікерами учасники розглянуть практичні кейси імплементації двостороннього діалогу “влада-громада”, в тому числі в умовах функціонування об'єднаних територіальних громад. Дискутуватимуться також загальні питання концепції деліберативної демократії й готовності українського громадянського суспільства до участі у реформах, обговорюватиметься проект Закону “Про публічні консультації”.

Окремим фокусом Форуму стане презентація результатів дослідження “Участь громадськості в процесі децентралізації”. Учасники проекту, які проводили оцінювання, переконані, що  успішність реформи децентралізації залежить не лише від інституційної спроможності та політичної волі місцевих посадовців та депутатів, але і від рівня безпосередньої активності та участі мешканців у реалізації реформи на усіх її етапах. Наскільки ж громадяни є “включеними” в цей процес – можна буде дізнатися безпосередньо на Форумі.

Форум відбуватиметься у просторі для заходів “INVERIA” (м. Київ, вул. Володимирська, 49А). Для участі просимо всіх зацікавлених заповнити реєстраційну форму до 12:00 22 лютого. Організатори зв’яжуться з відібраними учасниками наступного дня.

Програма заходу додається.

За коментарями звертайтесь:

Андрій Токарський, координатор проекту
тел.: +38 063 617 96 93
a.tokarskyj@opora.org.ua

Довідково:

Проект "Підтримка реформи децентралізації в Україні" виконується Громадянською мережею ОПОРА за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

zhytlo grey

 digest gray

library grey

rada4you g

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2018