Opora

23 лютого у Херсоні відбулась чергова інформаційна зустріч зі студентами, що проходять виробничу практику у шкільній їдальні. Цього разу ОПОРА навчала молодь енергоощадності та енергозбереженню безпосередньо на робочому місті.

 

Верховна Рада України заявила про неприпустимість ігнорування в Остаточному звіті ОБСЄ/БДІПЛ за результатами спостереження на виборах до Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації 2016 року фактів незаконного голосування на території  окупованих Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

 

24 лютого відбулася інформаційна зустріч представників Громадянської мережі ОПОРА з клієнтами Подільського центру зайнятості у Києві на тему «Енергоефективні заходи – інвестиції в майбутнє». Насамперед активісти порадили слідкувати за тим, чи вимкнене світло у порожній кімнаті, електричні пристрої від’єднані від розеток та закритий кран. Ці, на перший погляд, прості звички допоможуть скоротити споживання ресурсів. Учасників заходу зацікавило питання економії та збереження тепла. Клієнти центру розповіли, що у багатьох будинках холодно і, на жаль, ніхто не реагує на скарги, мешканці змушені використовувати електрообігрівачі. Присутнім порадили позбутись обігрівачів, адже саме електрорадіатори, котли та бойлери – найбільші споживачі електроенергії, ціна якої знову зросте з 1 березня 2017 року. Наступним кроком, на думку представників ОПОРИ, має бути «бабусин» метод: він полягає у перестановці громіздких речей до зовнішніх холодних стін та максимальне відкриття радіаторів. «Потрібно позбутись елементів декору, які приховують батареї. Ваші радіатори обігріватимуть ці ніші, меблі, стіни, повітря зовні, але не квартиру», – наголосили активісти. Також учасники зустрічі активно дискутували про механізми фінансування термомодернізації житла. Детально обговорили, як скористатися Державною програмою підтримки заходів з енергозбереження, що передбачає компенсацію тіла кредиту на матеріали, а також механізми співфінансування енергоефективних заходів. Наприкінці заходу учасники отримали інформаційні матеріали, які допоможуть краще зрозуміти основи управління власним житлом та способи заощадження ресурсів. За додатковою інформацією звертайтесь:Громадянська мережа ОПОРАОлеся Дзьобател.: +38 098 390 32 88   Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.   

У Дніпрі громадські активісти продовжують проводити інформаційні зустрічі, присвячені темі енергозбереження серед учнів загальноосвітніх шкіл. 23 лютого представники Громадянської мережі ОПОРА завітали до молодшої аудиторії школи № 128.

 

22 лютого представники ОПОРИ провели захід для відвідувачів Дніпропетровської міської централізованої бібліотеки для дорослих.

 

21 лютого у прес-центрі «Чернігівський вибір» відбулася інформаційна зустріч «Енергоефективність як частина національно-патріотичного виховання для формування свідомого ставлення до енергоресурсів». Захід організувала Громадянська мережа ОПОРА.

 

Необхідність якісних змін у існуючій виборчій системі та можливі шляхи реформування виборчого законодавства обговорили під час публічної дискусії «#ВиборчаРеформаChallenge» у Харкові 21 лютого у приміщенні ILF-Communication. Ініціаторами заходу виступили Громадянська мережа ОПОРА спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES).

 

Можливість голосувати не за місцем реєстрації повинні мати усі мобільні групи населення, як внутрішньо переміщені особи чи трудові мігранти, так і особи, які вибули з місця реєстрації. Саме тому представники неурядових організацій спільно з народними депутатами розробляють законодавчу ініціативу для реалізації виборчого права кожного громадянина незалежно від його місця проживання. Про це йшла мова у четвер, 16 лютого, під час робочої зустрічі представників громадських організацій, ЦВК та парламенту.

 

Щоб навчити лучан економити у побуті до 30% енергетичних ресурсів, Громадянська мережа ОПОРА розповіла про правила заощадження води, електроенергії та тепла. Інформаційна зустріч «Енергоефективність – крок до економії» відбулася 15 лютого.

 

Основними причинами допущених членами дільничних виборчих комісій помилок, зловживань чи порушень було безвідповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків та недостатнє засвоєння ними отриманих знань або невміння застосувати їх на практиці. 

 
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

rada4you g

hotline

bookstore opora grey

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015