29 жовтня у Запорізькій області виборча дільниця №230455, яка знаходиться у селі Гамівка Приазовського району, відкрилася із запізненням на 15 хвилин. За словами голови Приазовської селищної виборчої комісії Ірини Кузьмінської, запізнення відбулося у зв’язку з організацією виборчого процесу.

Усі інші дільниці, де проходить голосування, відкрилися та розпочали свою роботу вчасно.

Відповідно до частини 1 статті 77 Закону України «Про місцеві вибори», голосування проводиться з 8 до 20 години без перерви.

Нагадаємо, вибори відбуваються в 10 ОТГ Запорізької області (Підгірненська, Новоуспенівська, Чкаловська, Петро-Михайлівська, Воздвижівська, Плодородненська, Приазовська, Кирилівська, Якимівська, Новобогданівська).

Додамо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів – (044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

У разі додаткових питань, звертайтеся:

Ганна Дворна,

координаторка громадського спостереження за виборами у Запорізькій області

тел.: +38 (099) 372-72-80

email: opora.zp@gmail.com

Веб-сайт| Фейсбук | Твіттер

(#вибори17; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. Починаючи з 11 вересня у 24 областях працюватимуть 69 довготермінових спостерігачів. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.