В день виборів відбулась заміна заступника голови Великоандрусівської сільської виборчої комісії.

Так, подання на заміну зробила Партія Пенсіонерів у зв’язку з непогашеною судимістю заступника голови СВК. Світловодська районна виборча комісія провела засідання 18 грудня у день виборів.

Також на засіданні в день виборів прийняли присягу 2 члени районної комісії від партії «Народний фронт». Ця заміна відбулась за постановою Центральною виборчою комісії ще тиждень тому. Але у зв’язку з тим, що районна комісія не збиралась, вони не приступали до обов’язків.

Відповідно до пункту 3.1 постанови ЦВК №236 від 7 вересня 2015 року в разі надходження до відповідної виборчої комісії, яка утворила виборчу комісію (сформувала її склад), подання про заміну члена виборчої комісії від суб’єкта, за поданням якого кандидатуру цього члена комісії було включено до складу виборчої комісії, така виборча комісія у період виборчого процесу не пізніш як на п’ятий день з дня внесення такого подання, але не пізніше останнього дня перед днем голосування (повторного голосування), а в міжвиборчий період - не пізніше тридцяти днів з дня внесення відповідного подання про заміну члена комісії, одночасно з рішенням про дострокове припинення його повноважень приймає рішення про включення до складу відповідної виборчої комісії іншої кандидатури, внесеної на заміну тим самим суб’єктом подання, із призначенням цієї особи на відповідну посаду в комісії, яку займав член комісії, повноваження якого достроково припинені.

У разі виявлення порушень виборчого процесу звертайтесь за телефоном гарячої лінії ОПОРИ:

044 591 44 44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

 

За коментарями звертайтеся:
Зоя Лебідь,
координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Кіровоградській області
тел. 0957943072
пошта zoyhmil@ukr.net

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори16; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 11 та 18 грудня 2016 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.