На Херсонщині в одній з ДВК зафіксовано неналежне матеріально-технічне забезпечення комісії – відсутня частина даху, обвалилась стеля, а опалення здійснюється пічкою. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Khersonshchyna obvalennia steli v DVK

У ДВК №650347, що в селі Дмитрівка Каховського району, члени комісії працюють у жахливих умовах. Через те, що у будівлі тривають ремонтні роботи, в приміщені відсутнє верхнє покриття даху, частина стелі обвалилась. Приміщення ДВК опалюється лише пічкою на дровах, яка знаходиться у підсобці.

Спостерігачі ОПОРИ звертають увагу на неналежне матеріально-технічне забезпечення виборчої комісії з боку органів місцевого самоврядування, що передбачено статтею 73 Закону України «Про місцеві вибори».

Нагадаємо, спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА у Херсонській області провадять громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах. Закликаємо мешканців Херсонщини не залишатися байдужими до прозорості виборчого процесу. У разі виявлення порушень виборчого процесу звертайтесь за телефоном гарячої лінії: (044) 591 44 44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).

За коментарями звертайтеся:

Максим Ієгулашвілі,

координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Херсонській області

тел. 066 624 40 77

пошта mieligulashvili@gmail.com

Веб-сайт| Фейсбук | Твіттер

(#вибори16; #elect_ua; #opora; #опора)

Довідково:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за першими виборами в об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 11 та 18 грудня 2016 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.