Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА відзначають, що у більшості випадків виборчі дільниці є недоступними для людей з особливими фізичними потребами.

Наприклад, на дільницях фіксують стрімкі сходи, відсутність пандусів та ліфтів, високі пороги та завузькі кабінки для людей на візках.

Дільниця м. Чернівці

Дільниця с. Шубранець, Заставнівський район

Дільниця м. Сторожинець

Дільниця с. Чудей, Сторожинецький район

Дільниця м. Чернівці

Дільниця с. Луковиця, Глибоцький район

Також спостерігачі зафіксували, що інформаційні плакати були розміщені майже біля підлоги або не були вивішені.

За коментарями звертайтеся:

Тарас Прокоп, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернівецькій області

тел.: +380954900504

e-mail: chernivtsi@opora.org.ua

Ярина Боринець, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Чернівецькій області

тел.: +380660924497

e-mail: borynetsyaryna@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)