В Жовтих Водах (34 виборчий округ) виборець на дільниці забув у кабінці бюлетені, а представники кандидатів забули зареєструватись

Зранку, 21 липня, на виборчій дільниці №120694 спостерігач ОПОРИ помітив одразу двох представників кандидата у народні депутати України Олега Кришина. Відповідно до Закону, спостерігачів від партії, кандидатів та громадських організацій має бути не більше одного представника одночасно.

Тим часом, на дільниці також знаходився спостерігач, який не зареєструвався в Журналі реєстрації ДВК, тож деякий час знаходився на дільниці як стороння особа.

На цій же дільниці виборець забув бюлетені в кабінці для голосування. Комісія склала Акт, в якому зазначила, що виборець був «у нетверезому стані», він залишив бюлетені у кабінці і покинув приміщення. «Ніхто не спроможний був його зупинити», - зазначено в Акті. Тож бюлетені за нього вкинули члени комісії.

Спостерігачі ОПОРИ також повідомляють, що на цій дільниці виборці забували про таємницю голосування і заходили до кабінки по двоє.

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Дніпропетровській області
тел.: 067 850 65 92
 
Юлія Лисенко, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області
тел.: 050 100 88 91
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)