Кілька днів тому членам дільничних виборчих комісій окружною виборчою комісією №128 було видано 89 печаток. Проте, як повідомив спостерігачу  один із членів ОВК, приблизно на 40 печаток незабаром стали надходити скарги: на багатьох заклинювало «автомати» і розсипалися подушки.

Проблему з подушками вирішили шляхом придбання нових – у кількості 39-ти штук. Їх роздали членам ДВК у суботу, 21-го липня. А от самі печатки, на яких заклинило автоматичну функцію, зафіксували скотчем.

За коментарями звертайтеся:
Дмитро Баштовий, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області
тел.: +380634171339

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.