В Кривому Розі на одній з дільниць спостерігачу ОПОРИ відмовили підписати контрольний лист. На іншій дільниці не вели протокол засідання.

21 липня спостерігачу Громадянської мережі ОПОРА на виборчій дільниці №121736  в Кривому Розі відмовили підписати контрольні листи, які опускаються до виборчої скриньки. Нагадаємо, що право підпису на контрольних листах мають всі суб’єкти виборчого процесу, які зареєструвались на дільниці.

На виборчій дільниці №121759  голова дільничної виборчої комісії забула про обов’язковість ведення протоколу засідання.

На дільниці № 121636 в Кривому Розі відсутні плакати кандидатів мажоритарників.

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Дніпропетровській області
тел.: 067 850 65 92
 
Юлія Лисенко, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області
тел.: 050 100 88 91
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)