Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА проаналізували представленість у липні політичних партій, їхніх кандидатів та кандидатів-самовисуванців на носіях зовнішньої реклами у Миколаєві.  

Так, найбільше білбордів та сітілайтів для розміщення політичної реклами використовують «Опозиційний блок» (110 штук), «Європейська Солідарність» (69 штук), «Українська стратегія Гройсмана» (68 штук), «Опозиційна платформа - «За життя» (65 штук). У меншій кількості в місті наявні рекламні конструкції партій «Слуга народу» (32 штуки), Об’єднання «Самопоміч» (22 штуки), Радикальної партії та ВО «Батьківщина» (по 17 штук). Окрім того, спостерігачі ОПОРИ зафіксували 4 рекламні носії політичної партії «Голос»,  три − ВО «Свобода» та по одному «Руху Нових Сил» і партії «Незалежність».

Найбільше білбордів та сітілайтів містять політичну рекламу таких кандидатів у нардепи: Артема Ільюка (83 штуки), Ігоря Павлова (65 штук), Анатолія Дворника (47 штук), Ігоря Дятлова (46 штук), Олександра Гайду (43 штуки), Максима Невінчанного (41 штука), Бориса Козиря (38 штук), Володимира Тимошина (34 штуки). У меншій кількості на території міста розміщені рекламні конструкції кандидатів Івана Горбатка (23 штуки), Ігоря Копитіна (21 штука), Олександра Пасічного (17 штук), Олександра Жолобецького (9 штук). Також спостерігачі ОПОРИ нарахували по шість білбордів кандидатів у нардепи Анатолія Петрова та Ольги Малярчук, по п’ять – Григорія Курганського та Дениса Жело.

Менше п’яти рекламних конструкцій використовують для політичної реклами кандидати Олександр Горбачов, Андрій Толпекін, Спартак Гукасян, Олександр Шевченко, Анатолій Ніколенко, Надія Іванова та Андрій Лебідь.

За коментарями звертайтеся:

Дмитро Баштовий, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області

тел.: +380634171339

e-mail: slikdima@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)