У четвер, 27 червня, об 11:00 у приміщенні БібліоХабу Хмельницької міської централізованої бібліотеки (м. Хмельницький, вул. Подільська, 78) відбудеться пресконференція «Хмельниччина за місяць до парламентських виборів: основні тенденції та порушення».

Під час заходу йтиметься про політичну активність в області від початку виборчої кампанії, основні тенденції та порушення, які фіксували спостерігачі ОПОРИ.

Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Хмельницькій області Андрій Попик повідомить проміжні результати спостереження за виборчим процесом в області, розповість про форми ведення агітації, зокрема ті, які використовували чинні нардепи й водночас кандидати (чи потенційні кандидати) в народні депутати.

До участі запрошуються журналісти, представники громадських організацій, політичних партій, кандидати та інші зацікавлені особи.  

 За коментарями звертайтеся:
Андрій Попик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Хмельницькій області
тел.: 097 935 13 90
 
Оксана Банкова, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Хмельницькій області
тел.: 097 807 32 93
e-mail: khmelnytskyi@opora.org.ua

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)