На носіях зовнішньої реклами у день голосування була розміщена прихована агітація за кандидатів на посаду міського голови, які вийшли в «другий тур». Білборди, які, ймовірно,  агітують за Владислава Чайку та Олександра Сєнкевича, можна було помітити в різних районах міста.

Так, 22 листопада білборди з написами «22 листопада другий тур виборів міського голови. Прийди та підтримай» та кольорами, характерними для політичної партії «Пропозиція», були зафіксовані на вулицях Генерала Карпенка, Погранична, проспекті Центральний. А на вулиці Московська розміщений білборд із червоно-синім написом «Проголосуй».

Також ОПОРА фіксує по місту синьо-білі білборди з написом «Миколаїв. Прийди та проголосуй», які асоціюються з кандидатом Владиславом Чайкою. Зокрема, носії зовнішньої реклами залишились на вулицях Погранична, Генерала Карпенка, Московська.

Згідно з частиною 2 статті 52 Виборчого кодексу України агітація перед повторним голосуванням розпочинається з дня, наступного після дня призначення повторного голосування, і закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем повторного голосування.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Дмитро Баштовий, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області

тел.: +380634171339

email: slikdima@gmail.com

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 Сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)