В обласному центрі всі виборчі дільниці відкрилися вчасно − о 8:00, повідомляють спостерігачі ОПОРИ з посиланням на інформацію від районних у місті ТВК.

Так, за даними територіальних виборчих комісій, у місті Миколаєві на 207 дільницях  зареєстровано 350 971 виборець.

У Центральному районі голосуватиме 99 221 виборець, у Заводському – 92 473 виборці. У Корабельному районі зареєстровані 62 171 виборець, в Інгульському – 97 106 виборців.

Згідно з частиною 1 статті 248 Виборчого кодексу голосування проводиться в день голосування з 8 години до 20 години без перерви.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Дмитро Баштовий, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області
тел.: +380634171339

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)