Голова однієї з Українських ДВК оголосила перерву у безперервному засіданні, аргументуючи її тим, що члени комісії втомились.

В Українці на дільниці №320772 після завершення волевиявлення виборців, члени ДВК оголосили паузу і пішли на 20-ти хвилинну перерву. Повідомляє спостерігачка ОПОРИ.

На запитання від спостерігачки ОПОРИ про те, хто ж залишиться спостерігати за виборчими скриньками, голова ДВК відповіла: «Ви спостерігайте, у нас там Віталік сідіт, Віталік спостерігає».

Згідно з частиною 1 статті 250 Виборчого кодексу України підсумкове засідання дільничної виборчої комісії розпочинається після закінчення голосування виборців на виборчій дільниці і проводиться у тому самому приміщенні, де відбувалося голосування. Підсумкове засідання проводиться без перерви і закінчується після складення та підписання протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці.

За коментарями звертайтеся:

Олексій Рєпік, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Київській  області
тел.: 073 060 76 78

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)