Станом на 20:00 в Луганській області зареєстровано 72 повідомлення, які пов’язані з порушенням виборчого процесу під час проведення місцевих виборів. Про це повідомила начальниця відділу комунікації ГУ НП в Луганській області Тетяна Погукай.

В Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості щодо 1 факту порушення, складено 2 адміністративні протоколи за статтями 212-20, 212-14 КУпАП.

Повідомлення надходили з території всієї частини області, де відбувались вибори. Так, у Рубіжному зареєстровано 37 повідомлень, у Старобільському районі – 8, у Кремінському районі – 7, у Сватівському районі – 5 Новопсковському районі – 4, Білокуракинському районі – 3, Троїцькому районі – 3,  Марківському районі – 3, Міловському районі – 1,  Біловодському районі – 1.

У поліції зазначають, що за кожним фактом проводиться перевірка.

За коментарями звертайтеся:
Олексій Кормілецький, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Луганській області
тел.: 0502752808
e-mail: lugansk@opora.org.ua
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередже.ння порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.