У Полтаві виборча дільниця № 531167, що у приміщенні ЗОШ № 11, відкрилася із запізненням. Члени ДВК пояснили затримку спостерігачу ОПОРИ тим, що в отриманих 24 жовтня бюлетенях з виборів депутатів Полтавської міської ради виявили помилку.

За словами члена ДВК на виборчій дільниці № 531167, 24 жовтня вони отримали від Полтавської міської ТВК бюлетені з виборів депутатів Полтавської міськради, в яких при опрацюванні виявили помилку. Так само між фактичною кількістю бюлетенів та вказаною у протоколах ТВК була розбіжність у 2 шт.

На засіданні ДВК 25 жовтня о 7:00 члени ДВК склали протокол щодо знищення зіпсованих виборчих бюлетенів шляхом відрізання у кожному документі правого кута, які потім передадуть до Полтавської міської ТВК.

За словами члена ДВК ВД № 531167, нові бюлетені з виборів депутатів Полтавської міськради члени комісії отримали зранку у неділю, 25 жовтня. Тож затримка з відкриттям дільниці сталася через їх опрацювання.

За коментарями звертайтеся:
Костянтин Донченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Полтавській області
тел.: +380669973820
e-mail: donchenko.poltava@gmail.com 
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.