За інформацією від спостерігачів ОПОРИ на низці виборчих дільниць Тернопільщини зафіксовані черги громадян, які хочуть проголосувати.

За інформацією від спостерігачів ОПОРИ, станом на 11 годину, на низці виборчих дільниць громадяни чекають у чергах на можливість проголосувати. Це стосується дільниць № 611128, 611122, 611123 в місті Тернополі.

Також спостерігачка ОПОРИ повідомила, що станом на 8:30 ранку на дільниці № 610269 села Яблунівка Тернопільського району у приміщенні для голосування була черга.

Відповідно до частини 1 статті 248 Виборчого кодексу України голосування у день виборів та у день повторного голосування проводиться з 8 години до 20 години.

За коментарями звертайтеся:
Ольга Галушка, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Тернопільській області
тел.: 093 238 08 12
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.