У Полтаві кандидат на посаду міського голови Олександр Русін (политічна партія “Патріот”) влаштував бійку на виборчій дільниці.

Олександр Русін, кандидат на посаду міського голови від партії «Патріот», накинувся на Ігора Журбенко, громадського активіста, який проводив так званий «громадський референдум».

Інцидент стався біля дільничої виборчої дільниці №531203 –531254 (17 гімназія). Олександр Русін зірвав із волонтера рюкзак і закинув на дах гімназії, коли той діставав з сумки документи, які підтверджують законність опитування. У сумці в хлопця були паспорт, гроші та переносна аудіоколонка. Коли юнак почав писати заяву до міліції, Русін почав говорити, що нічого не бачив і нічого не робив, хоча дана подія засвідчена чотирма очевидцями.

За коментарями звертайтеся:
Дар’я Черкашина
Прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА у Полтавській області
 
Анна Мосієнко
Координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Полтавській області
+380982856796
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.