У місті Суми на деяких дільницях станом на 8.00 не було встановлено кабінки для голосування, таким чином дільниці відкрилися, але голосування на них не розпочалося.

ОПОРА повідомляла про загрозу невчасного відкриття дільничних виборчих комісій у Сумах.

Про проблеми на своїй дільниці ОПОРІ повідомив голова ДВК по вул. Даргомижського Едуард Міцкус. Зранку 25 жовтня він підтвердив, що кабінки для голосування привезли нещодавно і станом на 8.30 їх лише монтують, тому виборці проголосувати не мають можливості.

Аналогічна ситуація склалася і на ряді інших ДВК – за повідомленнями спостерігачів ОПОРИ таких дільниць – до десяти. Зокрема, по вулицях Даргомижського, Засумській та інших. 

25.10 dvk1

На фото: Велика дільнична виборча комісія №590898 – станом на 9.00 встигли змонтувати лише дві кабінки, а за вимогами їх має бути шість.

 

За коментарями звертайтеся:
Ірина Стегній,
прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА в Сумській області
(#вибори2015 #elect_ua #opora #опора)
Довідково:                                                                                                                             
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.