18 жовтня кандидат в депутати Ужгородської міської ради від партії  «ДемАльянс» («Демократичний Альянс») Олександр Пересоляк отримав травми під час проведення офіційного заходу. У події постраждалий підозрює іншого кандидата.

Як розповів Олександр Пересоляк спостерігачу ОПОРИ, 18 жовтня в Ужгороді він проводив зустріч з мешканцями будинку №15 по вулиці Минайській з приводу створення ОСББ.

На зустріч, окрім мешканців,  завітав чинний депутат міської ради та одночасно і кандидат в депутати від «Європейської партії України» Тарас Румянцев. Разом з ним, каже Пересоляк, на збори прийшло кілька молодиків спортивної зовнішності. За словами Пересоляка, Румянцев неодноразово намагався зірвати виступ криками «Брехня!»  та перебивав його під час виступу своїми репліками.  О.Пересоляк та присутні намагалися заспокоїти Т. Румянцева. У відповідь молодики почали кидати у Пересоляка курячими яйцями. За словами останнього, вони потрапили йому в голову та у звичайних мешканців. Після цього разом з Румянцевим покинули збори.

Як повідомив Олександр Пересоляк, він подав заяву в міліцію. У  правоохоронних органах порушили справу за ознаками «тілесні ушкодження», проте, як прокоментував потерпілий, він наполягатиме на порушенні справи за ознакою «хуліганство».

ОПОРА нагадує: «умисне легке тілесне ушкодження», згідно з частиною 1 статті 125 Кримінального Кодексу України,  карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Згідно з частиною 1 статті 296 Кримінального Кодексу України, хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, – карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років».

                                                 

За коментарями звертайтеся:
Феськов Володимир
координатор ОПОРИ у Закарпатській області
+38 066 317 36 13
 
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.