“Дорогі депутати” – це спільний проект Громадянської мережі ОПОРА, Громадського телебачення, Першого національного телеканалу і програми USAID РАДА. У щотижневій програмі глядачі дізнаються про діяльність та бездіяльність народних обранців, про зарплати, офіси, внутрішню "кухню", "совковий дух" Верховної Ради України і міжнародний досвід парламентаризму. Ідея цієї програми – говорити просто про складне і при нагоді давати людям привід усміхнутися.

Цього разу у випуску:

- Покарані за підкуп: чому важливо знати про історію горезвісних чернівецьких студентів?

«Антидискримінаційна» поправка: як прибічникам традиційних цінностей у Парламенті все ж вдалося прийняти рішення, що наближає Україну до безвізового режиму з ЄС?

У рубриці «А як у них?» про те, як в іноземних парламентах легалізують ЛГБТ-спільноти або ж навпаки забороняють гомосексуальність? Про це – у сюжеті.

-  Реформа парламенту: що і як треба змінювати? Коментар Голови Верховної Ради Володимира Гройсмана.                                                                                                                             

Всі випуски "Дорогих депутатів" | Моніторинг парламенту | Веб-сайт

Фейсбук | Твіттер(#дорогідепутати #рада8 #rada8 #opora #опора) 

Довідково:    

Громадянська мережа ОПОРА – це неурядова, позапартійна і фінансово незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Ми об'єдналися з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні.