Громадянська мережа ОПОРА пропонує Вашій увазі серію дайджестів щодо ситуації в регіонах у період виборів (27 вересня – 20 жовтня). Цей документ стосується 15 областей (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Чернівецька, Тернопільська, Хмельницька, Харківська, Донецька, Луганська, Одеська, Миколаївська, Херсонська, АР Крим). Наступні матеріали будуть оприлюднені до 26 жовтня. Спостерігачі ОПОРИ сфокусували свою увагу на питаннях відмов у реєстрації чи зняття з реєстрації кандидатів, підготовки друку бюлетенів до дня голосування та на передвиборчих інцидентах.

ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ ДАЙДЖЕСТІВ

Відмови в реєстрації кандидатів

Однією з найпоширеніших причин відмови в реєстрації списків політичних партій, кандидатів в депутати у одномандатних мажоритарних виборчих округах та кандидатів на посади міських голів стала:

  • неготовність заявників якісно працювати з документами, допущення помилок в особистих даних кандидатів; пасивність партій щодо оскарження рішень ТВК в суді;
  • вибірково негативне ставлення членів ТВК до представників опозиційних політичних сил, яким часто відмовляли у своєчасному наданні рішень щодо відмови. В результаті потенційні суб’єкти виборчого процесу були позбавлені можливості вчасно звернутися до суду та втратили шанс бути зареєстрованими;
  • систематичне невиконання рішень суду, які набули законної сили, з боку ТВК.

Скасування реєстрації кандидатів

Втім, вже після реєстрації кандидатів ТВК почали приймати рішення щодо зняття суб’єктів виборчого процесу з реєстрації з таких причин:

  • кандидати за нововиявленими даними відповідних управлінь юстиції очолювали або були членами більш ніж однієї політичної сили (зазначимо, що ця обставина є підставою для відмови в реєстрації, але не для скасування рішення про реєстрацію);
  • кандидати отримали 2 попередження, що зобов’язує ТВК скасувати реєстрацію. Але, на жаль, зафіксовано факти винесення попереджень без належних для того законодавчих підстав. У той же час, непоодинокі випадки, коли ТВК залишала без належної уваги явні порушення з боку окремих кандидатів.

Друк бюлетенів

ОПОРА уважно стежить за дотриманням процедури замовлення, друку та контролю за виготовленням бюлетенів. Оскільки всі бюлетені друкуються в місцевих типографіях, а контроль за процесом здійснюється членами ТВК та представниками правоохоронних органів, спостерігачі організації сподіваються на їхнє відповідальне ставлення до надважливого етапу підготовки до дня голосування. Проте спостерігачі ОПОРИ занепокоєні непоодинокими випадками затягування процедури підписання угод між ТВК та типографіями. Крім того, не всі керівники територіальних комісій мають чітке уявлення про те, які рівні захисту повинні мати бюлетені. Вартість останніх залежно від регіону та рівня виборів коливається від 0,08 копійок до 0,65. Таким чином, єдиним захисним механізмом є печатка ДВК та підпис члена відповідної комісії. Також в низці регіонів передбачається друк захисної решітки (перекреслені лінії та зменшені написи), яка не відображається під час копіювання. Втім, досвід місцевих виборів 2006 року, коли були зафіксовані бюлетені, надруковані на 2-х видах паперу, або замовлення виготовлення бюлетенів у приватних поліграфічних структур, змушують спостерігачів активніше контролювати процес.