12-го жовтня о 12.00 в приміщенні ІА «Інтермедіаконсалтинг» (Київ, вул. Б.Хмельницького, б.17/52-А) відбудеться прес-конференція: «Виборчі комісії та виборчі списки: чому їх змінюють? Тенденції кампанії.»
 
 
 
Організатор заходу – Громадянська мережа ОПОРА презентує журналістам результати моніторингового звіту за результатами чергового етапу спостереження за виборами до органів місцевого самоврядування, які відбудуться 31-го жовтня. Моніторинг організовано на території всієї України силами 177 довготермінових спостерігачів, до яких в день голосування приєднається ще 1500 активістів, що працюватимуть на рівні ДВК та ТВК.
 
 
 
Зокрема, ЗМІ буде повідомлено про те, яким чином з початку виборчої кампанії змінився кількісний склад територіальних виборчих комісій. Представники яких політичних сил та чому відмовляються працювати членами та керівниками ТВК. Також, буде представлено дані про зміни кількості виборців в окремих округах в порівнянні з президентськими виборами.
 
 
 
Крім того, учасники прес-конференції подадуть конкретні факти про конфлікти та порушення під час реєстрації та висування кандидатів.
 
 
 
В прес-конференції також очікується участь кандидатів, які піддалися тиску під час виборчих перегонів.
 
 
 
 У прес-конфренеції беруть участь:
Ольга Айвазовська – голова правління Громадянської Мережі ОПОРА
Дмитро Гнап - прес-секретар Громадянської Мережі ОПОРА
Михайло Шелеп – експерт Громадянської Мережі ОПОРА з питань виборчого моніторингу
Захід відбудеться 12 жовтня 2010 року
Початок: 12.00
Закінчення: 13.00
 
 
Місце проведення: ІА «Інтермедіаконсалтинг» (Київ, вул. Б.Хмельницького, б.17/52-А) Реєстрація на місці
 
Детальну інформацію можна отримати за телефонами: 067-629-5134 Дмитро Гнап