Учасниками регіональної інвестиційної програми з розвитку житлово-комунального господартва, яка діє в рамках загальнодержавної програми розвитку ЖКГ, увійшли «пілотні» райони (Жмеринський, Барський, Літинський та Тиврівський), які належать до виборчого округу №14. Кандидат у народні депутати по цьому округу Віктор Жеребнюк (самовисування) 12 жовтня у м. Жмеринка взяв участь у черговій нараді з підготовки проектних пропозицій разом з заступником голови Вінницької облдержадміністрації Володимиром Барецьким, головами Жмеринської  РДА та райради, також головами сільрад та представниками адміністрацій чотирьох районів-учасників програми.

Голова Жмеринської райдержадміністрації Юрій Твердохліб під час цього заходу представив Віктора Жеребнюка саме як кандидата в народні депутати, такий же статус було вказано на табличці навпроти місця В. Жеребнюка в президії. Також було не раз наголошено, що навчання для сільських голів та представників ініціативних груп з підготовки проектів здійснює професор Олександр Затолокін «на запрошення Віктора Жеребнюка», а сам кандидат повідомив, що до співфінансування проектів з розвитку ЖКГ в 11 селах долучається очолюваний ним Благодійний фонд «Поділля ХХІ століття». «Після Покрови гроші будуть у вас на рахунках», - сказав Віктор Жеребнюк.

Як повідомив спостерігач ОПОРИ, про Віктора Жеребнюка в контексті виборчої кампанії висловлювався під час наради і заступник голови ОДА Володимир Барецький («Віктор Миколайович, записуйте собі в програму перше рішення, як прийдете в парламент…»), і професор Олександр Затолокін («Побажаємо Віктору Миколайовичу, щоб він лобіював ваші інтереси в Києві…»), і голова Жмеринської райради Василь Малярчук («Якщо воля Божа і він буде депутатом від нашого округу…»).

Нарада відбувалась у приміщенні Жмеринської РДА, а перед її початком коло входу до цього приміщення люди в одязі з написом «Віктор Жеребнюк. Київ Вінниччині. Програма шефської допомоги землякам» роздавали учасникам наради газету «Земляк» («Неперіодичне видання Благодійного фонду «Поділля ХХІ століття»), в якій вміщено статтю під заголовком «Ініціатива В. Жеребнюка: експерти ООН навчають сільських голів, як залучати інвесторів у ЖКГ». Також учасники наради отримали блокнотики та ручки з логотипами кандидата Віктора Жеребнюка.

DSC08055

DSC08090

DSC08082

Галина Сегеда
прес-секретар Громадянської Мережі ОПОРА
у Вінницькій області
097 705 23 66      
За коментарями звертайтесь:
Олег Левченко
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
у Вінницькій області
063 777 02 05      

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.