Кандидат в народні депутати України по виборчому округу 96 від Партії регіонів, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації, голова Вишгородської районної організації Партії регіонів Ярослав Москаленко лише за минулий тиждень «відкрив» два оновленні лікувальні заклади та подарував десять велосипедів медичним працівникам за кошти громадян України

У селі Жукин Вишгородського району Київської області кандидат у народні депутати від Партії регіонів та перший заступник голови КОДА Ярослав Москаленко разом з головою Вишгородської РДА Олександром Приходьком відкрили оновлену після ремонту амбулаторію. Також кандидат у народні депутати та перший заступник голови КОДА подарував десятьом фельдшерам велосипеди.

Під час урочистостей Ярослав Москаленко наголосив: «Сьогодні у Вишгородському районі працює команда, як одне ціле, команда однодумців. І дуже приємно, що в усіх наших починаннях нас підтримують губернатор Анатолій Йосипович Присяжнюк, Уряд та Президент».

У Бородянці Ярослав Москаленко відкривав з головою Бородянської районної ради Ігорем Кунцем, в. о. голови райдержадміністрації Юрієм Хоменком, начальником Головного управління охорони здоров'я ОДА Олегом Ременніком оновлену після ремонту дитячу консультацію.

Громадянська мережа ОПОРА наголошує, що займаймання офіційнщї державної посади та використання державних програм для просування власної кандидатури на пост народного депутата України є використанням службового становища, що виходить за межі повноважень державних службовців та є прямим порушенням Закону України «Про вибори народних депутатів України» та Кодексу України про адміністративні правопорушення ст. 212-10: «Здійснення передвиборної агітації особою, участь якої у неї заборонена законом, проведення передвиборчої агітації поза строками, встановленими законом чи в місцях, що заборонені законом, здійснення передвиборчої агітації у формах і засобами, що суперечать Конституції або законам України, або інше порушення встановлених законом обмежень щодо ведення передвиборчої агітації, крім випадків, передбачених ст.212-9, 212-13 та 212-14 КУпАП» та карається штрафом від 50 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

10.7

10.71
10.72
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.