На мітингу за участю партійного лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка молоді платили від 30 до 40 грн, а пенсіонерів звозили замовними автобусами

Про візит лідера КПУ Петра Симоненка 25 вересня 2012 року у м. Нікополь (35 в.о.) на білл-бордах міста було оголошено за два тижні до події. Захід було проведено поблизу міського виконавчого комітету о 17.00. Зі сцени було представлено кандидата-мажоритарника по 35 виборчому округу Олександра Дніпровського (КПУ). Серед мітингуючих були присутні і представники студентства, і громадяни пенсійного віку.

Студенти Нікопольського металургійного технікуму, та Нікопольського філіалу Криворізького педагогічного університету у бесіді зі спостерігачами Громадянської мережі ОПОРА розповіли, що їхня участь у заході коштувала Комуністичній партії України від 30 до 40 грн за кожного присутнього. Крім того, організатори мітингу у залученні студентства використали принцип мережевого маркетингу: тому, хто приведе додаткового учасника обіцяли 5 грн винагороди, а за залучення трьох додаткових учасників – 15 грн як додаток до основної плати.

Щодо мітингуючих пенсіонерів, вони були привезені на чотирьох автобусах з табличкою «Замовлено». Один із автобусів містив табличку с назвою рейсу «Марганець-Дніпропетровськ».

kkfkf

nmmnmnmn
За коментарями звертайтесь:
Сергій Федько
координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА
у Дніпропетровській області
096 920 4 820

Довідково:

Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.