Кандидат-самовисуванець у 118 виборчому окрузі (місто Львів, Личаківський район) Богдан Дубневич запрошує на чергову прощу. Цього разу вірян закликають відвідати 30 вересня Гошівську Чудотворну Ікону Матері Божої. Як і раніше, поїздка безкоштовна.

У поштових скринька львівян з’явилась чергова листівка Благодійної організації «Фонд братів Дубневичів». На листівці з однієї сторони подано текст самого запрошення. В тексті також вказано куди саме потрібно звернутися вірянам, щоб записатися на прощу. Внизу - заманливий текст «Поїздка на прощу - БЕЗКОШТОВНА!!!».

На звороті листівки розміщена програма заходу. Згідно з текстом, віряни, які зголосяться на поїздку, наприкінці отримають безкоштовний ілюстрований фотоальбом з відзнятими моментами заходу. У підвалі листівки дрібним текстом подані вихідні відомості та тираж.

Подібну щедрість у передвиборчий та довиборчий період Богдан Дубневич проявляє вже не вперше. 14-15 липня за його підтримки прочани мали можливість побувати у Маріїйському духовному центрі Зарваниця. Як і цього разу, липнева поїздка була безкоштовною.

Що цікаво, в оголошеннях про прощі як місця «з питань поїздки» вказані адреси захристій храмів та церков. Таким чином, релігійні організацій безпосередньо чи опосередковано стають залученими у агітаційній діяльності. На думку спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА, пан Дубневич робить добру справу, проте, у передвиборчий період, він міг би утриматись від згадування про себе чи про свій фонд на анонсах таких релігійних заходів.

Львів

Львів

Детальніше:
Андрій Дутчак,
Координатор  спостереження за парламентськими виборами-2012 у Львівській області
+ 38 063 628 68 44
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.