Безкоштовні  газети з компроматом на кандидатів  у народні депутати з`явилися в поштових скриньках мешканців Малина і Радомишля (ОВО №66) на Житомирщині.   

Газета з назвою «Час вибору», накладом 35 тис. екземплярів, з першої сторінки закликає виборців голосувати за кандидата в народні депутати  Віталія Журавського. Крім того, що вона містить інформацію про благодійність та добрі справи кандидата, більша частина площі «тижневика» зайнята статтями, які компрометують опонентів В. Журавського – кандидатів по цьому ж округу – Оксану Білозір, Миколу  Рудченка, а також екс-міністра юстиції Миколу Онішука, який йде на вибори у списках «Нашої України».

Житомирщина

Житомирська обл.

Як повідомляє спостерігач ОПОРА в Малинському окрузі, частина статей компрометуючого характеру підписана іншим кандидатом у депутати по цьому ж округу  І. Денесюком. Одна з них, в якій йшлося про те, що після концерту О.Білозір біля районного будинку культури ( бо всередину її не пустили), глядачі  залишили  багато сміття, яке довелося прибирати місцевому КП «Благоустрій». Автор таким чином звинувачує кандидатку у використанні коштів місцевого бюджету!

Характерно, що стаття такого ж змісту й за цим же підписом була розміщена у обласній газеті «Замок володарів», засновником якої є малинське ПП «Надія». В засновниках тижневика  є також нинішній голова Малинської  РДА  регіонал  Г. Ободзинський. 

Газета «Замок володарів», заявлений наклад якої 10245 прим., також безкоштовно роздається в агітаційних наметах Партії регіонів.

Контакти:
Координатор ОПОРА в Житомирській області
Тарас Чмут
0988296264
 
Прес-секретар ОПОРА в Житомирській області
Ірина Новожилова
0674104958