Дві міських ради – Дніпропетровська й Криворізька – проголосували за звернення до Верховної Ради про підтримку законопроекту про мову. Це сталося 25 липня на чергових пленарних засіданнях. Цікаво, що в Кривому Розі фракція «Фронту Змін», на відміну від колег з Дніпропетровська, цілком підтримала регіоналів і проголосувала за це звернення.

У Дніпропетровську за рішення проголосувало 76 комуністів та регіоналів. Вісімнадцять представників опозиції не підтримали документ і звернули увагу, що ухвалення рішення відбулося з порушенням регламенту. Голова фракції ВО «Батьківщина» Максим Курячий зазначив, що не існує проекту цього рішення, і окрема думка частини депутатів (Партії регіонів) ніяким чином не може бути внесена в порядок денний сесійного засідання, бо це є порушенням процедури.

Криворізька міська рада також проголосувала за подібне звернення. З усього депутатського корпусу проти проголосувало лише четверо представників фракції ВО «Батьківщина». Фракція «Фронту Змін» у повному складі підтримала регіоналів.

Такою оригінальною поведінкою криворізькі «фронтовики»  намагаються здобути прихильність електорату до Об᾽єднаної опозиції напередодні виборів.

Контактні телефони прес-служби:
Тетяна Федько тел. 096 772 83 55
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.