11 вересня Центральна виборча комісія України внесла зміни до складу окружної виборчої комісії № 26 в м. Дніпропетровськ.

 

Всього проведено 5 замін:

Партія "Свобода" замінила Ігоря Гамагу (був відсутній на першому засіданні ОВК) на Вадима Мальцева, який на позачергових президентських виборах ц.р. був довіреною особою Олега Тягнибока в Одеській обл.;
Партія "Правий сектор" замінила Дмитра Кобизєва на Володимира Мітасова, який вже був членом окружної виборчої комісії в цьому ж окрузі на позачергових президентських виборах як представник кандидата в Президенти Вадима Рабіновича;

Партія Пенсіонерів України замінила Олега Пашковського (був відсутній на першому засіданні ОВК) на Марину Рябову, яка цього року була головою окружної виборчої комісії в цьому ж окрузі на позачергових президентських виборах як представник кандидата в Президенти Петра Порошенка;

Партія "Рідна Вітчизна" замінила Дмитра Хармаца на Іраіду Яріз;

"Радикальна партія Ляшка" замінила Ірину Щербу на Руслана Фесенка, який вже був членом окружної виборчої комісії в цьому ж окрузі на позачергових президентських виборах як представник кандидата в Президенти Зоряна Шкіряка, а також членом ОВК на президентських виборах 2004 року (від Віктора Ющенка), уповноваженою особою від блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" на позачергових парламентських виборах 2007 року та балотувався до Дніпропетровської обласної ради на виборах 2006 року від Народного Руху України.

Відтак з 5 замін лише 2 членів комісії були відсутні на першому засіданні й відмовилися від виконання своїх обов'язків. А троє з нових членів комісії раніше вже працювали на цьому окрузі, що вказує на заміну членів комісії, які подавалися як "технічні", досвідченішими кадрами.

За коментарями звертайтеся:
Анна Дзюра – прес-секретар Громадської мережі ОПОРА в Дніпропетровській обл.
+380969204820
 
Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.
Починаючи з вересня 2014 року, Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України. Мережа залучить до моніторингової кампанії 213 довготермінових спостерігачів, які працюватимуть у всіх регіонах України від офіційного старту виборчої кампанії до оголошення остаточних результатів виборів. У день голосування, 26 жовтня, до них долучаться більше 2 000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.