Opora
Теги:

Як вже повідомлялось раніше, з 9 по 12 вересня у Дніпропетровську пройдуть Дні сталої енергії.  Урочистості розпочнуться з церемонії відкриття у Сесійній залі Дніпропетровської міської ради. Свято відбудеться за участі в.о. міського голови Г. Булавки, членів міської та обласної адміністрації, а також представників Асоціації енергоефективних міст України.

Протягом усіх днів проведення ДСЕ у Дніпропетровську буде проходити масштабна інформаційна кампанія з питань раціонального використання енергетичних ресурсів. У ній активну участь візьмуть члени Громадянської мережі ОПОРА. На Європейській площі волонтери будуть проводити роз’яснювальні роботи та роздавати довідкові постери з порадами про енергозбереження у побуті, підготовлені в рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». У Жовтневому районі міста активісти розпочнуть інформаційну кампанію «Енергонезалежність».

10 та 11 вересня представники ОПОРИ проведуть ряд просвітницьких зустрічей у дошкільних та навчальних закладах, під час яких вони розкажуть дітям про прості кроки збереження світла і тепла.

Заклади освіти також долучатимуть дітей до участі в Днях сталої енергії. Так, в навчальних установах серед учнів пройде конкурс творчих робіт щодо збереження енергоресурсів та впровадження енергоефективних технологій, використання альтернативних джерел енергії.

11 вересня відбудеться велопробіг під девізом: «За чисте повітря!».

У приміщенні Дніпропетровської міської ради в п’ятницю, 11 вересня, фахівці відповідних організацій проведуть нараду-презентацію енергозберігаючих технологій. А на другому поверсі міськради працюватиме виставка енергоефективного обладнання.

«Дні сталої енергії – це чудовий привід для проведення масштабних просвітницьких робіт серед громадськості міста з питань енергоощадності. Ми сподіваємось, що ці чотири дні активної інформаційної кампанії та інших важливих заходів і подій вплинуть на свідомість громадян, певною мірою зменшать об’єми марнотратства енергетичних ресурсів», – підкреслив місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко.

Зазначимо, що Дні сталої енергії у Дніпропетровську проходять у співробітництві з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

За коментарями звертайтесь:
місцевий координатор житлово-комунальних програм
Громадянської мережі ОПОРА
Вадим Головченко
тел.: +38 067 850 65 92

FB 5Instagram 2Telegram 3Twitter 7Youtube 4Github 6

Статті/блоги

  • 15 лютого 2019Євген ГурницькийКіровоградщина: як «виборчі» справи про адмінправопорушення розвалюються в судіУ Кіровоградській області за 27 фактами поліція склала та відправила до суду 32 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язаних з виборчим процесом. За 10 випадками вже винесено постанови суду, за 17 повідомленнями ще триває перевірка. Представники ОПОРИ проаналізували судові рішення щодо порушення виборчого законодавства під час Президентської виборчої...  
  • 15 лютого 2019Дмитро БаштовийХто на Миколаївщині представлятиме інтереси кандидатів у Президенти?Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА проаналізували постанови ЦВК про реєстрації довірених осіб кандидатів у територіальних виборчих округах, розташованих у Миколаївській області, та проаналізували інформацію у відкритих джерелах.  
  • 14 лютого 2019Ольга Стрелюк109 кандидатів у Президенти України за 29 роківКампанія з виборів Президента України 2019 року ознаменувалася найбільшою кількістю кандидатів за весь період Незалежності – 44. Наші колеги вже проаналізували, хто вони. Ми вирішили дослідити скільки всього було охочих стати Президентом країни, починаючи з 1991 року, та який рівень підтримки вони здобували.  
  • 13 лютого 2019Дмитро БаштовийПрихована агітація як форма маніпуляціїПриховану агітацію під час чергових виборів Президента України вже використовують 4 суб’єкти виборчого процесу. Дана технологія дає змогу ухилитись від вимог виборчого законодавства та створює неконкурентні умови для всіх учасників виборчих перегонів. Але чи потрібно це розглядати з точки зору недотримання морально-етичних норм та слабкої...  
  • 12 лютого 2019Василина Боруцька, Катерина ШарпатаМісцеві партійці та екс-депутати: Кому на волинських округах довірили представляти свої інтереси кандидати у ПрезидентиВід початку виборчого процесу до 11 лютого зареєстровано 26 довірених осіб кандидатів в округах, які лежать у межах Волинської області.  Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА проаналізували постанови ЦВК про реєстрації довірених осіб кандидатів у територіальних виборчих округах та відшукали інформацію про цих людей у відкритих джерелах.  
  • 11 лютого 2019Юрій ЧумакУра, запрацювало!Президент Петро Порошенко 7 лютого 2019 року підписав Указ, який визначає перелік тимчасово окупованих населених пунктів у Донецькій та Луганській областях, а також межі окупованих територій.  
  • 08 лютого 2019Ірина Кирилович Депутатська благодійність: як працює фонд Анжеліки Лабунської на ЖитомирщиніДепутат Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська, яка є головою обласної організації партії ВО «Батьківщина» має власний благодійний фонд «ЛАВ», який активно працює у Житомирській області.     
  • 06 лютого 2019Владислав БаранськийКримінальному провадженню Папієва у лютому виповнюється п’ять років26 лютого кримінальному провадженню № 42014260000000031, відомому також як «справа Михайла Папієва», виповниться п’ять років. Протягом цього час його розслідували прокуратури двох областей. Більше року тому справу, яка довгий час провела в прокуратурі Чернівецької області, було передано слідчому відділу прокуратури сусідньої області - Івано-Франківської. Попри це, вона все ще перебуває на стадії досудового розслідування. Колишньому голові...  
  • 04 лютого 2019Василина Боруцька, Катерина ШарпатаПозитивні медіа-згадки та «джинса»: як волинські ЗМІ у січні «піарили» кандидатів у президентиВпродовж січня 2019 року спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області  аналізували матеріали у друкованих та онлайн-ЗМІ і виявили десятки випадків розміщення матеріалів з ознаками «джинси» на користь кандидатів у Президенти України. Усі матеріали не були марковані належним чином. Окрім того, виявили низку публікацій позитивного змісту про...  
  • 04 лютого 2019Марія Цип'ящукДіти і політичні партіїЧас від часу в інформаційному просторі з’являються повідомлення про те, що політичні партії активно залучають до популяризації своєї діяльності дітей. Наприклад, для роздавання друкованих матеріалів, проведення заходів та акцій тощо. Чи законно це? Давайте розбиратись.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2019