Opora
Теги:

На виборчій дільниці 440/793 в м.Краснодон затримана Чіграй Аліна Миколаївна за підозрою в організації «каруселі»

Сигнал про це надійшов від кандидата Володимира Медяника, який знаходився на виборчій дільниці. За його словами, він побачив в руках жінки список із прізвищами, а також в її паспорті майнули вкладені гроші. При затриманні Чіграй Аліна вчинила спробу знищити список. Зараз підозрювана знаходиться у відділенні міліції.

Крім цього, на дільниці 440/795 м. Краснодон в школа №4, близько двох годин тому затриманий чоловік зі списками виборців.

Близько 13:00  в м. Луганськ на виборчій дільниці №441459 на кв. Димитрова, 23 затримано чоловіка в білій накидці зі списком виборців на руках. Ця особа відмічала виборців, які підходили, та обіцяла винагороду.

За коментарями звертайтесь
Олексій Кормілецький,
координатор виборчих програм Громадянської Мережі «ОПОРА» в Луганській області
050 275 28 08
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

zhytlo grey

 digest gray

rada4you g

bookstore opora grey

Статті/блоги

  • 10 листопада 2017Григорій СорочанВибори в Чехії – це вибори на довірі, в Україні таке б не пройшлоНа руках квиток на громадський транспорт на 72 години, акредитація від Český statistický úřad, перелік виборчих дільниць в Zbraslav та Radotín, переклад на англійську місцевого закону про вибори до Чеського парламенту. Позаду декілька днів зустрічей з місцевими активістами, громадськими діячами, журналістами та навіть політиками. У нашій команді...  
  • 04 жовтня 2017Ольга АйвазовськаПриродний відбірВибори Президента та парламентарів, де-факто, в Україні вже розпочалися, тому селекційний механізм, як-то виборча система, є вкрай сенсативним, а то і болісним викликом для політичного класу.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015