Opora

Спостерігачам ОПОРИ стало відомо, що в грудні буде проведено повторні вибори депутатів Сватівської міськради і Новоайдарської райради, які раніше були визнані недійсними.

Датою проведення виборів у Новоайдарську районну раду було визначено 20 грудня 2015 року. Даний факт спостерігачам ОПОРИ повідомила голова Новоайдарської районної ТВК Ірина Шопіна: «Нашою комісією на засіданні було визначено дату проведення повторних виборів в райраду. Це буде 20 грудня. Дана дата була затверджена постановою,» - повідомила Ірина Шопіна.

Крім того 27 грудня 2015 року буде проведено повторне голосування на виборах до Сватівської міської ради. Даний факт спостерігачам ОПОРИ підтвердила заступник голови Сватівської міської ТВК Ірина Борова: «У нас уже визначено дату повторних виборів постановою. Відбудуться вони 27 грудня. На даний момент комісія закриває ряд організаційних питань з проведення чергових виборів та з 15 листопада приступаємо до підготовки і організації проведення повторних виборів в міськраду,» - розповіла Ірина Борова.

Postanova Svatove 5 11

За коментарями звертайтеся:

Олексій Кормілецький
координатор виборчих програм
Громадянської мережі ОПОРА у Луганській області
+38  050  275 28 08
(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.
Ми у Facebook Ми у Twitterandroid grayOPORA Github

mapa 2015 grey

tvk grey

rada grey

OSBB grey

zhytlo grey 

Статті/блоги

  • 26 липня 2016Аелітта ОлійникЯк дачний кооператив «Світлофор» почав економити енергіюУже близько двох років у Херсоні активісти Громадянської мережі ОПОРА проводять інформаційні зустрічі, тренінги та семінари на тему енергозбереження.  Ми вирішили запитати у голови дачного кооперативу «Світлофор» Миколи Чумаченка про те, як вони почали заощаджувати ресурси.  
  • 26 липня 2016Марія Стронська«Зелений» тариф знайшов своє застосування в ЧерніговіНещодавно в Чернігівській області, а саме в дачному будинку Козелецького району, з’явилася перша мережева сонячна електростанція, яка була встановлена спеціалістами компанії Unisolar Електростанція має потужність 8,5кВт. При чому використання «зеленого» тарифу дозволяє генерувати електроенергію в мережу й покривати всі потреби домогосподарства.  
Усі статті

© Громадянська мережа ОПОРА 2006-2015