Зранку 22 липня до органів Нацполіції надійшло повідомлення про  замінування об’єктів міської інфраструктури у прифронтовому місті Щастя, на території яких розташовані 3 дільничні виборчі комісії.

Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ з Луганської області.

Зокрема,  близько 8 години ранку до поліції надійшло анонімне повідомлення про замінування усіх шкіл та дитячих садків на території міста Щастя. При цьому, у населеному пункті розташовані 2 дитячих садки, 3 загальноосвітні школи, школа інтернат та школа мистецтв, на території яких, у томи числі, знаходяться 3 дільничні виборчі комісії.

На місце події виїхала вибухотехнічна служба Нацполіції, здійснюються усі невідкладні заходи.

Нагадаємо, що Щастя є центром 105 виборчого округу, який складається з 6 виборчих дільниць.  Станом на момент закінчення голосування в окрузі проголосувало 54,79% або 5122 виборця із зареєстрованих 9304. Згідно з офіційним сайтом ЦВК, на момент «замінування» в окрузі було оброблено 16, 66 % бюлетенів.

За коментарями звертайтеся:
Олексій Кормілецький, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у  Луганській області
тел.: +38 050 275 28 08
e-mail: lugansk@opora.org.ua
 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)