На одній з дільниць на Херсонщині громадянин влаштував скандал через те, що йому не прийшло запрошення на вибори, а на іншій – виборець не знайшов себе у списках.

Це зафіксували спостерігачі ОПОРИ.

Так, на виборчій дільниці № 650491 в місті Олешки громадянин прийшов на дільницю й агресивно намагався з’ясувати у членів ДВК, чому йому не прийшло запрошення. Йому відповіли, що якщо він у нього є паспорт, він може проголосувати, але чоловік документу з собою не мав, був налаштований вороже, та зрештою поліцейський вивів його з приміщення.

На дільниці № 650599 (184-ий округ) виборець прийшов з паспортом, проте у списках себе не знайшов і запрошення також не отримував. Член комісії сказала, що нічим не може йому допомогти.

За коментарями звертайтеся:
Максим Єлігулашвілі, координатор довготермінового спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області
тел.: 066 62 44077
Громадянська мережа ОПОРА в Херсонській області
 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

 Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)