Одна дільниця не відкрилась вчасно, бо проставляли штамп «Вибув». Натомість інша – відкрилася вчасно, хоча не встигла проставити такі позначки.

У 132-му окрузі, виборча дільниця №480704, що в місті Первомайськ, не відкрилася вчасно, бо члени ДВК не встигли поставити штамп «вибув» на всіх бюлетенях навпроти прізвища померлого кандидата Василя Мосякіна.

А дільниця №480703 відкрилася о 8-ій годині, хоча члени ДВК теж не встигли проштампувати всі бюлетені. 

На дільниці №480679 в Первомайську наразі нема світла, проте вона відкрилася вчасно і процес голосування розпочався.

Станом на ранок 21 липня до списків виборців, що голосуватимуть на території Миколаївської області, включені 874 079 виборців.

За коментарями звертайтеся:
Дмитро Баштовий, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Миколаївській області
тел.: +380634171339

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 253 спостерігачі по всій країні. А в день голосування 21 липня 2019 року до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, що будуть набагато швидші за офіційні та точніші за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.