Представники дільничної виборчої комісії ДВК №710177  (село Богуславець, Черккаський район) прибули до окружної виборчої комісії із печаткою ДВК. 

Як видно з онлайн-трансляції засідання ОВК, яке проводить ОПОРА, члени ДВК самі сказали, що привезли печатку із собою. 

Під час транспортування виборчої документації дільничною виборчою комісією до ОВК/ТВК печатка дільничної виборчої комісії та незаповнені бланки протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці зберігаються у сейфі (металевій шафі) у приміщенні дільничної виборчої комісії.

Наголосимо, що відповідно до ч. 4 ст. 93  Закону України «Про вибори народних депутатів України», Секретар дільничної виборчої комісії, інші члени комісії, які не супроводжують транспортування виборчих документів до окружної виборчої комісії, залишаються у приміщенні дільничної виборчої комісії до отримання повідомлення про прийняття протоколів про підрахунок голосів на виборчій дільниці у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та в одномандатному окрузі окружною виборчою комісією. Під час транспортування виборчої документації печатка дільничної виборчої комісії зберігається у сейфі (металевій шафі) у приміщенні дільничної виборчої комісії.