Четверо кандидатів у народні депутати, які балотуються на окрузі №197 (Золотоноша, Черкаська область), подали до Центральної виборчої комісії передвиборчі програми, тексти для яких є переважно ідентичними з текстами програм кандидатів на попередніх виборах. Один із них вдруге використав власне напрацювання.

Не займалися розробкою власних програм висуванці партій «Молодий Харків» та «Влада народу», а також один самовисунень.

Так, наприклад, майже повністю текст передвиборчої програми кандидатки від «» від партії «Молодий Харків»  Олени Козачук повторює програму кандидатки у народні депутати Людмили Дорошенко, яка від партії «Майбутнє країни» балотувалася  на проміжних виборах 28 березня 2021 року по округу №50 (Краматорськ, Донецька область).

Ідентична із програмою ще одного кандидата, який балотувався на довиборах восени цього року і також на Донеччині (Сергій Звагольський, самовисування), програма кандидата від партії «Влада народу» Антона Подчапка.

Програма кандидата-самовисуванця Віктора Шевченка, який спершу подав документи на балотування під іменем Віталій Олександрович Войцехівський, в значній мірі повторює програму  кандидатки в депутати Тетяни Тимочко, яка в 2014 році на позачергових виборах балотувалася в окрузі № 64 (Житомирська область) шляхом самовисування.

А от кандидат від партії «Могутня Україна» Владислав Пильник не змінив жодного слова у програмі, яку подав. Цей же текст він вже надавав ЦВК на позачергових виборах 2019 року, коли балотувався на Полтавщині в окрузі № 145 шляхом самовисування.

Відповідно до частини 3 статті 55 Закону України «Про вибори народних депутатів», для реєстрації народного кандидата серед інших документів подається в електронному вигляді передвиборна програма, викладена державною мовою, яка оприлюднюється на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

За коментарями звертайтеся:
Захар Колісніченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області
тел.: 0972303533
email: cherkasy@opora.org.ua