Члени комісії вирішили підписати протокол 7 груднем. На іншій дільниці печатка зберігалася не в сейфі.

На виборчій дільниці №121641 (школа №43, актова зала, 1-й поверх) члени комісії поставили дату 7 грудня, хоча він був складений 6 грудня. Спостерігач ОПОРИ викликав поліцію.

На ВД №121756 (школа №85, вестибюль, 1-й поверх) члени ДВК поїхали здавати виборчу документацію до ТВК, а печатка залишилася на дільниці. Однак її не поклали до сейфу, вона знаходилась у заступниці голови комісії. Після зауваження спостерігача ОПОРИ, печатку поклали до сейфу. 

За додатковою інформацією звертайтеся: 
Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області. 
тел.: 0678506592
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.