Сторонні особи, скани бюлетенів та заповнення протоколу олівцем – такі порушення фіксують спостерігачі ОПОРИ. 

Протокол виборчої дільниці №121486 (школа №103) про підрахунок голосів виборців був заповнений олівцем. Після зауважень спостерігача ОПОРИ члени комісії вписали потрібні цифри ручкою.

На ВД № 121486 (вул. Костенка, 23) у виборчій скриньці для голосування знайдено скрін з бюлетенем з ДВК №121766 (вул. Першотравнева, 16А).

На виборчій дільниці №121525 (вул. Транспортна, 57А) при підрахунку голосів виборців також вивлено ксерокопію бюлетеню з іншої дільниці.

На ДВК №121714 (Криворізький професійний будівельний ліцей, фойє, 1-й поверх) під час підрахунку голосів був присутній присутній представник МНС. Він мав при собі посвідчення, але не був одягненим у спецодяг. 

На виборчій дільниці №121761 (гімназія №10, хол, 1-й поверх) у скриньках була знайдена ксерокопія бюлетеню.  

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області. 
тел.: 0678506592
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.