На кількох дільницях спостерігачі ОПОРИ фіксують ймовірне фотографування бюлетенів.

На дільниці №121545 було зафіксовано ймовірне фотографування бюлетеня виборцем. Голова виборчої комісії попросила виборця добровільно показати останній знімок на телефоні. Однак перед тим як зробити це, він знищив відповідний запис на телефоні.

На дільниці №121774 жінка з дитиною робила фото на фоні скриньки з бюлетенями та свого бюлетеня. Бюлетень виборчині був складений, тому волевиявлення не було видно. Свої дії пояснили тим, що дитина хоче взяти участь у конкурсі й виграти мобільний телефон iPhone.

Також до цього моменту на цій же дільниці було зафіксовано дві спроби виборців сфотографуватися на дільниці для участі в конкурсі.  У цих випадках виборці своїх намірів не реалізували через зауваження членів виборчої комісії та спостерігача.

За коментарями звертайтеся:
Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.
тел.: 0678506592
 
Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.