Члени Подільської районної у м. Полтава ТВК під час денного засідання провели повторний підрахунок голосів по ВД № 531197. Через те, що раніше членів ДВК запідозрили у фальсифікації протоколів.

Під час нічного засідання 22 листопада заступник голови Подільської районної у м. Полтава ТВК відмовився приймати документацію у членів ДВК ВД № 531197 (Полтава, вул. Сакко, 19-А), мотивуючи це тим, що вони занадто швидко порахували голоси. Відтак, могли порушити процедуру підрахунку.

Через це члени комісії вирішили відправити представників ДВК на повторний підрахунок голосів. Члени дільничної комісії протестували проти такого рішення, намагаючись переконати колег з ТВК. У суперечку втрутилися представники кандидата на посаду Полтавського міського голови Олександра Мамая. Пізніше до приміщення районної ТВК прибув і сам політик.

Зрештою, під час денного засідання 23 листопада члени Подільської районної у м. Полтава ТВК, у присутності представників дільничної комісії та спостерігачів, провели повторний підрахунок голосів по дільниці № 531197 у залі засідань. Після того оголосили дані, що збіглися з відомостями, наданими членами ДВК під час нічного засідання. Відтак виборчу документацію у членів згаданої ДВК прийняли.

 

За коментарями звертайтеся:
Костянтин Донченко, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Полтавській області
тел.: +380669973820
e-mail: donchenko.poltava@gmail.com 

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

 

Веб-сайт |Фейсбук |Твіттер

(#вибори; #opora; #опора)